TJ Družstevník Čirč

V obci Čirč má futbal bohatú históriu a nepochybujem, že pri oduševnenému a obetavému prístupe ľudí, ktorí okolo neho robia aj svetlú budúcnosť. V súčasnosti v obci pôsobia mužstvá v troch vekových kategóriách, ktoré robia radosť fanúšikom a dobré meno obci. 

V okresnej súťaži pôsobí žiacke mužstvo /U13/,pod vedením Jána Vrabľa ml.

Káder pre sezónu 2016-2017 :

Martin Šivák,Branislav Miko,Tobias Havrila,Matej Urda,Marek Kováč,Kristian Miko,Nikolas Vataščin,Viktor Krajňák,Matúš Miko,Nikolas Gernát,Martin Krompaščík.

Už tradičným účastníkom III.ligy šarišskej staršieho dorastu /U19/,je miestne mužstvo, ktoré už 4. sezónu vedie dvojica Ján Vataščák-Ján Krompaščík.

Káder pre sezónu 2016-2017

Ján Vataščák,Róbert Šašala,Matúš Dopirák,Patrik Ščerbák,Dominik Labaš,Patrik Miko,Ján Miko,Marko Šima,Ondrej Popovec,Jakub Čerkala,Rastislav Miko,Lukáš Čerkala,Denis Mindek,Richard Ščerbák,Pavol Hrabčák,Dárius Masarovič,Samuel Ščerbák,Branislav Šašala,Tomáš Miko

V.ligu šarišskú hra už druhú sezónu aj mužstvo dospelých ,kde sa v aktuálnej sezóne vytvorila pod vedením hrajúceho trénera Ľubomíra Jacka skvelá partia prevažne odchovancov, doplnená vhodnými hráčmi z okolitých dedín.

Káder pre sezónu 2016-2017:

Milan Dirga,Ľubomír Gajdoš,Ján Šima,Vladimír Dufala,Jozef Varchola,Jozef Hocľár,Michal Pyda,Martin Piter Bučko,Ján Vrábeľ,Marek Gajdoš,Peter Jendruš,Jakub Popovec,Milan Pyda,Maroš Pyda,Dávid Košč,Michal Grajzinger,Michal Orechovský,Ján Čerkala,Marek Piter Bučko,Matúš Čerkala,Dávid Nemergut,Ľubomír Jacko.

 Výbor TJ v sučastnosti tvoria:

Ján Šima - predseda

Michal Didik - podpredseda

Ján Didik - podpredseda

Ján Vataščák - člen

Ján Krompaščík - člen

Na bezproblémovom fungovaní klubu majú veľkú zásluhu aj Michal Šima,Viera Didiková a Viktória Didiková.

 Všetci dobre vieme, že v obci ako je naša, je ťažké uživiť čo i len jedno mužstvo na okresnej úrovni a nie tri, z toho dve v krajských súťažiach. Hlavným zdrojom financovania je dotácia z rozpočtu obce Čirč, ďalej sú to financie získané podujatiami organizovanými TJ, s dopravou na zápasy, kúpou sady dresov pomohla firma Stremax sro. Veríme, že sa nám podarí nájsť sponzorov, aby sa rozvoj futbalu v obci nezastavil, ale aby sa naďalej rozvíjal.

Videogaléria:

Fotogaléria:

Publikované: 8.9.2016
toplist